File Downloader

Müzik ile dosya araştırma ve dosya indirme uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4 MB
  • Version 1.17.0.0
  • Dil TR / EN
  • Firma MegaScopes
Music Downloader, uygulaması istediğiniz müziklere ve sınırsız sayıdaki farklı dosyalar ile şarkılara ücretsiz ve kolayca sahip olabilmeniz için hazırlanmış bir yazılımdır.

Music Downloader, uygulaması istediğiniz müziklere ve sınırsız sayıdaki farklı dosyalar ile şarkılara ücretsiz ve kolayca sahip olabilmeniz için hazırlanmış bir yazılımdır. Böylece İnternet'den dinlemek istediğiniz ama İnternet kotanızı aşmaya korktuğunuz için dinleyemediğiniz şarkıları özgürce dinleme imkanına sahip olacaksınız.

Bu uygulama ile milyonlarca şarkıyı ücretsiz indirirken doyasıya dinleyebileceksiniz de. Hatta en sevdiğiniz şarkıları, yabancı şarkıları, yerli şarkıları ayırmak için kendinize özel isimli çalma listeleri oluşturabilecek ve kendi şarkı koleksiyonunuzu yarata bileceksiniz. En yeni ve en hit şarkılara da bu uygulamayla anında ulaşabileceksiniz.

Müzik indire bilmenizin yanı sıra sevdiğiniz şarkıların kliplerini de video olarak indire bilmeniz bu uygulamayla mümkün olacaktır. Şarkıyı indirdiğiniz sırada çevrim içi kalmanız gerekse bile yeniden çevrim içi olduğunuzda şarkı kaldığı yerden inmeye devam edecektir.

Daha Fazla Göster
File Downloader indir
DİĞER SÜRÜMLER